Gmina Czarna Dąbrówka

Maria i Jan Bryjka

76-243 Mikorowo
tel. +48 (059) 821 22 92, 821 26 60
tel. kom. 0 507 112 025

Okolice Mikorowa, gdzie mieści się nasz dom, otoczone są lasami i jeziorami, pozbawione jakiejkolwiek infrastruktury przemysłowej. Ta czystość środowiska sprzyja wypoczynkowi połączonemu z plażowaniem, wędkowaniem (odległość od jeziora tylko 500 m, grzybobraniem oraz wędrówkami, jazdą rowerową i przejażdżkami konnymi po uroczych lasach. W domku wolnostojącym otoczonym dużym ogrodem, gdzie mamy plac zabaw dla dzieci, boisko, basen kąpielowy, miejsce na grilla, ognisko, kąciki wypoczynkowe z meblami ogrodowymi, przygotowaliśmy dwa odrębne mieszkania dla dwóch rodzin czteroosobowych. Jedno mieszkanie mieści się na parterze, gdzie są dwa pokoje dwuosobowe z telewizorem. Jest tu również obszerna kuchnia wyposażona w kącik jadalny, łazienka z natryskiem, wc i pralka automatyczna.

Z mieszkania jest wyjście na duży zacieniony taras i duży ogród. Drugie mieszkanie na piętrze to dwie sypialnie dwuosobowe, pokój dzienny z telewizorem, łazienka z wanną, wc i pralką automatyczną, duża kuchnia kompletnie wyposażona z lodówką i kącikiem jadalnym. Z mieszkania wychodzi się na zadaszony, słoneczny balkon. W gospodarstwie są zwierzęta: króliki, koty, psy, ptaki, ryby. Jest tu cicho i spokojnie, idealne miejsce do wypoczynku i zabaw dla dzieci. Atrakcją są tereny łowieckie, pole namiotowe, Park Krajobrazowy "Dolina Słupi" 8 km.

Niedaleko jest przystanek autobusowy, sklep. Proponujemy żywność wiejską i wyżywienie całodzienne. Możesz wypoczywać tu przez cały rok. Cena jednego mieszkania jedynie 100 zł/dobę.

 

Zdzisława i Franciszek Cyman

77-123 Rokity

Kwatera całoroczna położona nad brzegiem jeziora, w okolicy jest mnóstwo pięknych i czystych jezior z możliwością łowienia ryb.

W gospodarstwie znajduje się następujący sprzęt rekreacyjny: łódki, rowery, basen ogrodowy, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki.

W celu umilenia sobie czasu można skorzystać z grilla i ogniska. A na dodatek czeka na gości wesoła atmosfera i niespodzianka w prezencie. W naszej miejscowości znajdują się: stadnina koni, tanie sklepy, poczta, zabytkowy kościół, bar, blisko kwatery przystanki autobusowe.

W gospodarstwie znajdują się dwa ekskluzywnie wyposażone apartamenty. Każdy z nich składa się z: kuchni, łazienki, dwóch pokoi, korytarza.

Z dala od zgiełku miast można w urzekającym otoczeniu wzgórz, jezior i lasów odnaleźć ciszę, zakosztować pieszych wędrówek wśród dziewiczej przyrody, powędkować i skorzystać z orzeźwiających kąpieli w czystych jeziorach Gowidlińskich takich, jak: Jasień, Jeleń, Łupawsko. Nasza kwatera świadczy również usługi gastronomiczne w zakresie obiadów. Atrakcyjne ceny!

 

Janina Batóg - Czarna Dąbrówka

jezioro, rzeka, las, wędkowanie, jazda konna, tereny łowieckie, kwatera całoroczna, ognisko, przystanek autobusowy, żywność wiejska, oddzielna kuchnia, rowery w gospodarstwie, Park Krajobrazowy "Dolina Słupi".

 

Teresa i Wiesław Maciaszek

Karwno 26, 77-116 Czarna Dąbrówka
tel. +48 (59) 821 23 44
tel. kom. 0 608 227 027

Mieszkamy w niewielkiej wiosce, położonej wśród lasów i jezior. W odległości 700 m znajduje się piękne, czyste, otoczone lasami jezioro z możliwością kąpieli i wędkowania. Niedaleko przepływa rzeka Łupawa, będąca częścią Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi" liczącego 8 km, obfitująca w ryby. Oferujemy 4 pokoje (8 miejsc noclegowych), oddzielną kuchnię, oddzielną łazienkę, wyżywienie całodzienne, żywność wiejską. Do atrakcji należą: jazda konna, tereny łowieckie, ognisko, pole namiotowe, szlak turystyczny, plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczenia rowerów, boisko do gy w piłkę siatkową. Blisko kwatery znajduje się przystanek autobusowy i sklep(50 m). Doskonałe warunki do uprawiania turystyki. Zapraszamy przez cały rok!

 

Krystyna Gruchała - Rokity

jezioro 100 m, rzeka, las 50 m, wędkowanie 100 m, jazda kona, tereny łowieckie, ognisko, rowery w gospodarstwie, gastronomia - 5 km, przystanek autobusowy, sklep, żywność wiejska, kwatera sezonowa, Park Krajobrazowy "dolina Słupi", 2 pokoje, 4 miejsca, oddzielne kuchnia i łazienka, wyżywienie całodzienne, szlak turystyczny

 

Ewa Kosińska - Jasień

jezioro - 300 m, las - 100 m, wędkowanie - 300 m, jazda konna - 8 km, tereny łowieckie, ognisko, gastronomia, przystanek autobusowy, sklep, kwatera sezonowa, Park Krajobrazowy "Dolina Słupi", 4 pokoje, 8 miejsc noclegowych, oddzielne łazienka i kuchnia, dostępne dla zwierząt, szlak turystyczny.

 

Genowefa Kopacz

Jezioro 800 m, las 100 m, wędkowanie 800 m, jazda konna 5 km, tereny łowieckie, ognisko, dworzec kolejowy 12 km, przystanek autobusowy, sklep, kwatera sezonowa, Park Krajobrazowy "Dolina Słupi" - 7 km, oddzielne kuchnia i łazienka, wyżywienie całodzienne.

Kalendarz Imprez


Najbliższe wydarzenia

  wszystkie wydarzenia

  Kontakt

  Starostwo Powiatowe w Bytowie

  77-100 Bytów
  ul. Ks. dr. B. Domańskiego 2

  tel:  (59) 822 80 00
  fax: (59) 822 80 01

  starostwo@powiatbytowski.pl

      wszystkie kontakty

  System kolejkowy

  Sprawdź status kolejki w systemie kolejkowym Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Bytowie

  https://bezkolejki.eu/spbytow/


  Godziny pracy

  Poniedziałek            7:30 - 15:30
  Wtorek            7:30 - 15:30
  Środa            7:30 - 15:30
  Czwartek            7:30 - 15:30
  Piątek            7:30 - 15:30

  Stacje meteo

  Placówki Oświatowe

  Gminy Powiatu

  Jednostki Organizacyjne

  Powiatowy Urząd Pracy

  www.bytow.praca.gov.pl/


  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
  www.pcprbytow.pl/

  Zarząd Dróg Powiatowych
  www.bip.zdpbytow.pomorskie.pl

  Służby, inspekcje, straże

  Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
  https://www.gov.pl/web/kppsp-bytow

  Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
  www.bip.bytow.gda.winb.gov.pl/

  Komenda Powiatowa Policji
  www.bytow.policja.gov.pl

  Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna
  www.pssebytow.bip.gov.pl

  Powiatowy Inspektorat Weterynarii
  www.bip.piwbytow.pl 

  Spółki Prawa Handlowego

  Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o
  www.szpital-bytow.com.pl

  Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie S.A.
  http://www.pksbytow.pl