Harmonogram pracy punktów na 2019 rok

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 54/2018 Starosty Bytowskiego z dnia 19 października 2018 r. w sprawie określenia wykazu dyżurów oraz powiatowych lokali, w których będą usytuowane punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Bytowskim powiatowe lokale, w których będą usytuowane punkty mieszczą się:

1) Dla Okręgowej Rady Adwokackiej w Koszalinie oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w  Koszalinie:

a) w Miastku – w siedzibie Starostwa Powiatowego w  Bytowie Oddział Zamiejscowy w Miastku, ul. Grunwaldzka 1,

2) Dla organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego wyłonionej w otwartym konkursie ofert na punkt nieodpłatnej pomocy prawnej:

a) w Bytowie - w siedzibie Starostwa Powiatowego w  Bytowie, ul. Ks. dr. Bolesława Domańskiego 2.

3) Dla organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego wyłonionej w otwartym konkursie ofert na punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego:

a) w Bytowie (od poniedziałku do czwartku) – w siedzibie Starostwa Powiatowego w  Bytowie, ul. Ks. dr. Bolesława Domańskiego 2,

b) w Miastku (w piątek) – w siedzibie Starostwa Powiatowego w  Bytowie Oddział Zamiejscowy w Miastku, ul. Grunwaldzka 1.

Aby skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej należ dokonać rejestracji wizyty:

• za pośrednictwem aplikacji dostępnej przez stronę internetową https://powiatbytowski.npp-24.pl/
  • telefonicznie pod nr telefonu (59) 822 52 15 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30
  • osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30
  • e-mailowo: na adres npp@powiatbytowski.pl

Osoby, które ze względu na niepełnosprawność ruchową nie są w stanie przybyć do punktu lub osoby doświadczające trudności w komunikowaniu się mogą otrzymać poradę przez telefon, Internet, poprzez zorganizowanie wizyty w miejscu zamieszkania albo w innym miejscu wyposażonym w sprzęt ułatwiający komunikację lub z dostępem do tłumacza języka migowego.

Bliższe informacje pod numerem tel. 59 822 52 15

Kwiecień 2020