Kontrast:   A A A A A

Czcionka:   A A+ A++

Wyróżnienie od Marszałka dla sekcji bytowskich badmintonistów „dwójki”

7 grudnia 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku w obecności Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struk odbyło się podsumowanie pracy nauczycieli prowadzących zajęcia w programie „Szkolny Klub Sportowy 2017 – Aktywni Razem”. Program był skierowany do wszystkich nauczycieli w całym kraju przez Instytut Sportu w Warszawie. W naszym województwie Pomorskim głównym operatorem tegoż programu był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku oraz partnerzy Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

W Programie SKS 2017 w naszym województwie pomorskim uczestniczyło około 900 grup dziewcząt i chłopców ze wszystkich typów szkół, ponad 700 nauczycieli brało aktywny udział w prowadzeniu zajęć w 1 lub 2 grupach. Blisko20 000 dzieci i młodzieży, brało udział w tym programie. Zajęcia odbywały się w 20 powiatach i 114 gminach województwa pomorskiego.

Celem programu było, aby powstawały nowe i już istniejące grupy ćwiczebne dla dziewcząt i chłopców w różnych dyscyplinach sportu przy różnego typu szkół w Polsce i w naszym województwie. Jak również, aby zajęcia te przynosiły dużo emocji, satysfakcji i radości z aktywnego uczestnictwa w zajęciach SKS oraz wspaniałe doświadczenia, nowe umiejętności i pozytywne efekty dla młodzieży uprawiające różne dyscypliny sportu – mówi opiekun SKS przy SP 2 w Bytowie Jerzy Saldat.

Na podsumowaniu efektów pracy nauczycieli podczas zajęć Szkolnego Klubu Sportowego, zostały ogłoszone wyniki najlepszych zajęć w naszym województwie. Nauczyciele musieli przedstawić swoje prowadzące zajęcia na 2 minutowej prezentacji multimedialnej, którą oceniała powołana komisja na czele z Marszałkiem Województwa Pomorskiego Mieczysławem Struk. Wpłynęło bardzo dużo prezentacji zajęć nauczycieli z całego województwa (ponad 50 prezentacji).

W gronie 10 laureatów nagrodzonych za promowanie i prowadzenie zajęć znalazły się zajęcia SKS sekcji badmintonowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie prowadzące przez nauczyciela i trenera Jerzego Saldata.

Podczas uroczystej Gali wręczania nagród laureatom w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku sekcje bytowskie badmintonowe otrzymały II nagrodę za najlepiej prowadzone zajęcia w województwie pomorskim. Nagrodą był Voucher o wartości 1300 zł na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Ta nagroda to nie tylko zasługa moja, ale również moich podopiecznych, którym bardzo dziękuję, bo bez nich te zajęcia by się nie odbywały. Dziękuję im, że swój wolny czas poświęcają na sport, który przynosi im sporo radości i sukcesów – mówi zadowolony opiekun szkolnych zajęć z badmintona Jerzy Saldat

 

Sprawdź status kolejki w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa
Starostwa Powiatowego w Bytowie

https://bezkolejki.eu/spbytow/

Terenowy Punkt Paszportowy

Kalendarz Imprez

Czerwiec 2023
PnWtSrCzwPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Najbliższe wydarzenia

wszystkie wydarzenia

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Bytowie

77-100 Bytów
ul. Ks. dr. B. Domańskiego 2

tel:  (59) 822 80 00
fax: (59) 822 80 01

starostwo@powiatbytowski.pl

  wszystkie kontakty

Godziny pracy

Poniedziałek            7:30 - 15:30
Wtorek            7:30 - 15:30
Środa            7:30 - 15:30
Czwartek            7:30 - 15:30
Piątek            7:30 - 15:30

Stacje meteo

Gminy Powiatu

Placówki Oświatowe

Jednostki Organizacyjne

Powiatowy Urząd Pracy

https://www.bytow.praca.gov.pl/


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
https://www.pcprbytow.pl/

Zarząd Dróg Powiatowych
https://www.zdp.pl
https://www.bip.zdpbytow.pl

Służby, inspekcje, straże

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
https://www.gov.pl/web/kppsp-bytow

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
www.bip.bytow.gda.winb.gov.pl/

Komenda Powiatowa Policji
www.bytow.policja.gov.pl

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna
www.pssebytow.bip.gov.pl

Powiatowy Inspektorat Weterynarii
www.bip.piwbytow.pl 

Spółki Prawa Handlowego

Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o
www.szpital-bytow.com.pl

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie S.A.
http://www.pksbytow.pl