sierpień

Webinarium: „Skorzystaj z Funduszy Europejskich. Wsparcie dla przedsiębiorców.”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium organizowane w dniu 3 września 2020 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców.

Podczas spotkania przedstawimy aktualne możliwości wraz z omówieniem wybranych projektów m.in.:

• SPEKTRUM Pomorski System Usług Doradczych - celem systemu jest umożliwienie przedsiębiorstwom realizacji planów rozwojowych, przede wszystkim w czasie przewidywanego spowolnienia gospodarczego z powodu pandemii koronawirusa.
  • Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim - Pomorski Broker Eksportowy – projekt oferujący m.in. granty na udział mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w międzynarodowych targach i innych wydarzeniach gospodarczych.
  • Invest In Pomerania -  granty na uzbrojenie terenów  inwestycyjnych – projekty polegające na przygotowaniu terenów inwestycyjnych na potrzeby działalności produkcyjnej i magazynowej przedsiębiorców z sektora MŚP.
  • Instrumenty finansowe na rozwój działalności gospodarczej – oferta preferencyjnych pożyczek.
  • Dotacje na tworzenie wysokiej jakości infrastruktury na potrzeby komercyjnych usług turystycznych i około turystycznych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – możliwości dofinansowania w ramach Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby.

Miejsce i termin webinarium:

Webinarium odbędzie się w czwartek 3 września 2020r., w godz. 11:00 - 12:15  w programie ClickMeeting

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie do dnia 2 września 2020 r. wypełnionego formularza     zgłoszeniowego na adres: slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.
    Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 3 września 2020 r.

Organizator webinarium:
    Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku