maj

Raport o stanie powiatu za 2019r

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Bytowskiego,
w imieniu Zarządu Powiatu Bytowskiego przedstawiamy Państwu projekt dokumentu pn. „Raport o stanie powiatu  za 2019 rok”.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem, składa do przewodniczącego rady powiatu pisemne zgłoszenie (załącznik – wzór zgłoszenia) poparte podpisami co najmniej 150 osób. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie powiatu. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.
Sesja na której będzie  debata nad raportem odbędzie się 28 maja 2020 roku (szczegółowe informacje na BIP Starostwa).
Zapraszamy do zapoznania się z projektem raportu.
Szanowni Mieszkańcy Powiatu Bytowskiego,
w imieniu Zarządu Powiatu Bytowskiego przedstawiamy Państwu projekt dokumentu pn. „Raport o stanie powiatu za 2019 rok”.

Raport został przygotowany przez Zarząd Powiatu Bytowskiego przy współpracy pracowników Starostwa Powiatowego w Bytowie oraz pracowników jednostek organizacyjnych powiatu. Został opracowany na podstawie art.30a  ustawy  z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym  (Dz.U. z 2019r.poz.511 t.j.) i zawiera podstawowe informacje charakteryzujące dziedziny funkcjonowania powiatu bytowskiego 2019 roku. Powyższa ustawa daje możliwość udziału mieszkańca powiatu w debacie nad raportem.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem raportu.

Czerwiec 2020