2020

Otwarte konkursy ofert na wspieranie wykonania zadań publicznych powiatu bytowskiego w 2021 r.

Zarząd Powiatu Bytowskiego 13 listopada 2020 r. podjął uchwały w sprawie ogłoszenia konkursów ofert na wspieranie wykonania zadań publicznych powiatu bytowskiego w 2021 roku.

Ogłoszone zostały trzy konkursy ofert:

- pierwszy na realizację zadań z zakresu: kultury sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, nauki i edukacji oraz wspierania organizacji pozarządowych, na jego realizację przeznaczono 65.000,00 zł;

- drugi na realizację zadań z zakresu: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz krajoznawstwa i turystyki, na jego realizację przeznaczono 105.000,00 zł;

-trzeci na realizację zadań z zakresu: regrantingu – wspieranie organizacji pozarządowych, na jego realizację przeznaczono 7.500,00 zł.

Szczegółowych informacji dotyczących konkursów udziela Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bytowie, tel. (59) 822-80-03, e-mail: kultura@powiatbytowski.pl. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

OFERTY KONKURSOWE NALEŻY ZŁOŻYĆ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ ZA POMOCĄ SERWISU WITKAC, NA STRONIE INTERNETOWEJ WITKAC.PL WYBIERAJĄC, PO WCZEŚNIEJSZYM ZAREJESTROWANIU I ZALOGOWANIU SIĘ, W ZAKŁADCE „KONKURSY” NABÓR NA ODPOWIEDNIE ZADANIE W TERMINIE DO 9 GRUDNIA 2020 R. (ŚRODA) DO GODZ. 15.30. POTWIERDZENIE ZŁOŻENIA OFERTY W WERSJI PAPIEROWEJ (POBRANY ZE STRONY WITKAC.PL WYDRUK PDF) NALEŻY ZŁOŻYĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO DNIA 11 GRUDNIA 2020 R. (PIĄTEK) DO GODZ. 15:30 W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA STAROSTWA POWIATOWEGO W BYTOWIE (POK. 106 – PARTER) PRZY UL. KS. DR. B. DOMAŃSKIEGO 2.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów oraz zasad konkursów grantowych znajdują się w poniższych uchwałach.