Roczny program współpracy i otwarty konkurs ofert

Dokumenty do pobrania

Wyniki konkursu na realizację zadań publicznych realizowanych w 2017 r.

Zarząd Powiatu Bytowskiego 14 lutego br. dokonał podziału środków finansowych na zadania, które będą realizowane przez organizacje pozarządowe w 2017 r.więcej

Pieniądze na sport i turystykę podzielone

Zarząd Powiatu Bytowskiego dokonał podziału środków finansowych na zadania z zakresu sportu oraz turystyki, które będą realizowane przez organizacje pozarządowe w 2017 r.więcej

Oferta z własnej inicjatywy

Stowarzyszenie „MiastkoRazem” 2 grudnia 2016 r. złożyło ofertę z własnej inicjatywy na realizację zadania publicznego pn. "Koncert kolęd".
więcej

NABÓR PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DO KOMISJI KONKURSOWYCH W 2017 R.

W związku z ogłoszeniem otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2017 r., Zarząd Powiatu Bytowskiego informuje o możliwości wskazania przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie osób do prac w komisjach konkursowych opiniujących złożone oferty.
więcej

Konkurs ofert na wspieranie wykonania zadań publicznych powiatu bytowskiego w 2017 roku.

Zarząd Powiatu Bytowskiego 8 listopada 2016 r. podjął uchwały w sprawie ogłoszenia konkursów ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych.więcej

Oferta z własnej inicjatywy

Stowarzyszenie Osób i Dzieci Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" 3 października 2016 r. złożyło ofertę z własnej inicjatywy na realizację zadania publicznego pn. "Moralny, znaczy tolerancyjny i bez uprzedzeń".więcej

KONSULTACJE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY NA ROK 2017

Informujemy, iż Zarząd Powiatu Bytowskie na podstawie przesłanych przez organizacje pozarządowe opinii dnia 21 września 2016 r. podjął uchwałę w sprawie uchwalenia „Rocznego programu współpracy (…) na rok 2017”, którą skierował do konsultacji z organizacjami pozarządowymi.

więcej

Podmiot wdrażający Program Stypendiów Pomostowych – Wyniki konkursu

Zarząd Powiatu Bytowskiego 29 sierpnia 2016 r. podjął uchwałę w sprawie wyboru oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego powiatu bytowskiego w latach 2016/2017 wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie podmiotu wdrażającego Program Stypendiów Pomostowych w ramach współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości.

więcej

ROCZNY PROGRAM WSPÓŁPRACY NA 2017 R.

Zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach dot. tworzenia Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017.

więcej

NABÓR PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DO KOMISJI KONKURSOWEJ

W związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w obszarze pomocy społecznej, Zarząd Powiatu Bytowskiego informuje o możliwości wskazania przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie osób do pracy w komisji konkursowej opiniującej złożone oferty.

więcej

Otwarty konkurs ofert 2016/2017

Zarząd Powiatu Bytowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert mający na celu wyłonienie podmiotu wdrażającego Program Stypendiów Pomostowych w ramach współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi.

więcej

Oferta z własnej inicjatywy

Stowarzyszenie „NAJU CHECZ” 25 maja 2016 r. złożyło ofertę z własnej inicjatywy na realizację zadania publicznego pn. "Koncert na dachu".

więcej

Oferta z własnej inicjatywy

Stowarzyszenie Wędkarzy Tuchomskich „LIN” 6 maja 2016 r. złożyło ofertę z własnej inicjatywy na realizację zadania publicznego pn. "IV Piknik ekologiczny".więcej

Oferta z własnej inicjatywy

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy FENIKS 17 marca 2016 r. złożył ofertę z własnej inicjatywy na realizację zadania publicznego pn. "V Festiwal Unihokeja".

więcej

WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH W 2016 R.

Zarząd Powiatu Bytowskiego 26 stycznia 2016 r. podjął uchwałę w sprawie wyboru ofert na realizację zadań publicznych w formie wspierania wykonania zadań publicznych wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji w 2016 roku.

więcej

WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH Z ZAKRESU SPORTU I TURYSTYKI W 2016 R.

Zarząd Powiatu Bytowskiego 19 stycznia 2016 r. podjął uchwałę w sprawie wyboru ofert na realizację zadań publicznych z zakresu sportu i turystyki w formie wspierania wykonania zadań publicznych wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji w 2016 roku.

więcej

OTWARTY KONKURS OFERT W POWIECIE BYTOWSKIM!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do udziału w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych powiatu bytowskiego w 2016 roku.

więcej

NABÓR PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DO KOMISJI KONKURSOWYCH W 2016 R.

Zarząd Powiatu Bytowskiego informuje o możliwości wskazania przez organizacje pozarządowe osób do prac w komisjach konkursowych opiniujących oferty złożone w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych w 2016 r.

 

więcej

KONSULTACJE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY NA ROK 2016

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz pozostałe upoważnione podmioty na konsultacje programu współpracy na rok 2016.

więcej

Roczny program współpracy na 2016 r.

Zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach dot. tworzenia Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016.więcej

Podmiot wdrażający Program Stypendiów Pomostowych – Wyniki konkursu

Zarząd Powiatu Bytowskiego 27 sierpnia 2015 r. podjął uchwałę w sprawie wyboru oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego powiatu bytowskiego w latach 2015/2016 wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie podmiotu wdrażającego Program Stypendiów Pomostowych w ramach współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości.

więcej

Oferta na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Bytowskiego

Na podstawie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, możliwe jest ubieganie się przez organizacje pozarządowe lub podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 o realizację zadania publicznego o charakterze lokalnym lub regionalnym z pominięciem otwartego konkursu ofert.
więcej

 

Kalendarz Imprez

Kwiecień 2017
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Najbliższe wydarzenia

wszystkie wydarzenia

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Bytowie

77-100 Bytów
ul. Ks. dr. B. Domańskiego 2

tel:  (59) 822 80 00
fax: (59) 822 80 01

starostwo@powiatbytowski.pl

    wszystkie kontakty

Godziny pracy

Poniedziałek            7:30 - 15:30
Wtorek            7:30 - 15:30
Środa            7:30 - 15:30
Czwartek            7:30 - 15:30
Piątek            7:30 - 15:30

Gminy Powiatu

Placówki Oświatowe

Jednostki Organizacyjne

Powiatowy Urząd Pracy

www.bytow.pup.pl


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
www.pcprbytow.pl/

Zarząd Dróg Powiatowych
www.bip.zdpbytow.pomorskie.pl

Służby, inspekcje, straże

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
www.strazbytow.powiat.pl

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
www.bip.bytow.gda.winb.gov.pl/

Komenda Powiatowa Policji
www.bytow.policja.gov.pl

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna
www.pssebytow.bip.gov.pl

Powiatowy Inspektorat Weterynarii
www.bip.piwbytow.pl 

Spółki Prawa Handlowego

Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o
www.szpital-bytow.com.pl

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie S.A.
http://www.pksbytow.pl