Serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Bytowie
W SKRÓCIE:
Tysiące osób meldują się na służbę potrzebującym, setki jednoczą się na ogólnopolskich szkoleniach! To znak – SZLACHETNA PACZKA rozpoczęła rekrutację wolontariuszy.Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz pozostałe upoważnione podmioty na konsultacje programu współpracy na rok 2015.Zainteresowanych budowaniem społeczności lokalnej poprzez kulturę oraz pragnących zaczerpnąć inspiracji dzięki pomysłom doświadczonych organizacji zapraszamy w dn. 19-20 września br. do Tuchomia.Celem konkursu jest uhonorowanie statuetką Srebrnego Niedźwiedzia przedsiębiorców najbardziej zaangażowanych w rozwój i promocję gospodarki na Ziemi Słupskiej.Chcesz poznać wszystkie tajniki programu EXCEL? Korzystasz na co dzień w programu WORD? Chcesz przygotować efektowną prezentację w POWER POINT? Zgłoś się na kurs i podnieś swoje umiejętności z zakresu obsługi komputera!W związku z wystąpieniem choroby zakaźnej zwierząt  - zgnilca amerykańskiego pszczół, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bytowie w dniu 12.07.2014 r. wydał stosowne rozporządzenie w tej sprawie. W razie pytań należy kontaktować się bezpośrednio z Panem Łukaszem Kisielewskim (tel. 59 857 28 05)Zarząd Powiatu Bytowskiego ogłasza konkurs na najciekawsze działania promujące postawy patriotyczne ze szczególnym uwzględnieniem patriotyzmu lokalnego.Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Bytowskie” serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Jeziora i rzeki Pojezierza Bytowskiego w obiektywie”.Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmu "Błękitne Wakacje" promującego powiat bytowski, który realizowany jest przez stowarzyszenie LOKO-MOTYWA z Czarnej Dąbrówki.

Kaszuby.pl
Urząd Pracy
ZPORR
Związek Powiatów Polskich
Wrota Pomorza
OHP
Pierwsze kroki młodego biznesu
WKU Człuchów
AP Słupsk
Pomorskie 2020
Piękne kaszuby
W zawodzie jak ryba w wodzie
Biała Księga

Gmina Borzytuchom

Róża Radoń - "Stara Gorzelnia"

Adres: Osieki 28, Borzytuchom 77–141
tel. : +48 059 821 13 32, 0 607 358 342
www.staragorzelnia.pl
e-mail: arcadiaosieki@hotmail.com

Gospodarstwo położone jest z sercu Zachodnich Kaszub, około 10 km na północ od Bytowa. Jest to obszar krajobrazu chronionego (Park Krajobrazowy Dolina Słupi). W pobliżu Specjalnego Obszaru Ochrony Siedlisk Sieci Natura 2000.

Do dyspozycji gości jest oddzielna część domu, w której znajdują się: 4 pokoje 2 i 3 osobowe z 3 węzłami sanitarnymi (prysznic + WC), apartament, do dyspozycji gości jest również osobna kuchnia; w części rekreacyjnej: jadalnia, sala szkoleniowo-rekreacyjna, w której można miło spędzić czas przy brydżu lub innych grach towarzyskich, sala gorzelniana z kominkiem i starymi urządzeniami.

W gospodarstwie przygotowywane są posiłki bazując na produktach z własnego gospodarstwa i ogrodu. Menu ustalane jest zgodnie z życzeniami gości; diety, kuchnia regionalna.

Wyszukaj w serwisie

Wrzesień 2014