Serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Bytowie
W SKRÓCIE:
Wyniki konkursu "NASZ PATRIOTYZM".Tysiące osób meldują się na służbę potrzebującym, setki jednoczą się na ogólnopolskich szkoleniach! To znak – SZLACHETNA PACZKA rozpoczęła rekrutację wolontariuszy.Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz pozostałe upoważnione podmioty na konsultacje programu współpracy na rok 2015.Zainteresowanych budowaniem społeczności lokalnej poprzez kulturę oraz pragnących zaczerpnąć inspiracji dzięki pomysłom doświadczonych organizacji zapraszamy w dn. 19-20 września br. do Tuchomia.Celem konkursu jest uhonorowanie statuetką Srebrnego Niedźwiedzia przedsiębiorców najbardziej zaangażowanych w rozwój i promocję gospodarki na Ziemi Słupskiej.Chcesz poznać wszystkie tajniki programu EXCEL? Korzystasz na co dzień w programu WORD? Chcesz przygotować efektowną prezentację w POWER POINT? Zgłoś się na kurs i podnieś swoje umiejętności z zakresu obsługi komputera!W związku z wystąpieniem choroby zakaźnej zwierząt  - zgnilca amerykańskiego pszczół, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bytowie w dniu 12.07.2014 r. wydał stosowne rozporządzenie w tej sprawie. W razie pytań należy kontaktować się bezpośrednio z Panem Łukaszem Kisielewskim (tel. 59 857 28 05)Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Bytowskie” serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Jeziora i rzeki Pojezierza Bytowskiego w obiektywie”.Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmu "Błękitne Wakacje" promującego powiat bytowski, który realizowany jest przez stowarzyszenie LOKO-MOTYWA z Czarnej Dąbrówki.
 
BIP
Kaszuby.pl
Urząd Pracy
ZPORR
Związek Powiatów Polskich
Wrota Pomorza
OHP
Pierwsze kroki młodego biznesu
WKU Człuchów
AP Słupsk
Pomorskie 2020
Piękne kaszuby
W zawodzie jak ryba w wodzie
Biała Księga

Zarząd Powiatu

Skład Zarządu Powiatu

Jacek Żmuda-Trzebiatowski


Jacek Żmuda-Trzebiatowski - Starosta

Wykształcenie wyższe prawnicze - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył Studia Podyplomowe Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku - "Organizacja pomocy społecznej". W latach 1998-1999 pracował w Urzędzie Gminy w Tuchomiu.
Następnie do 2003 roku był inspektorem ds. ochrony zdrowia w Starostwie Powiatowym w Bytowie. Od 2004 roku był Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tuchomiu.
W latach 2002 - 2003 radny Rady Gminy w Tuchomiu i przewodniczący Komisji Rewizyjnej.
Od 2006 roku radny Rady Powiatu Bytowskiego.
Andrzej Marcinkowski - Wicestarosta 


Marek Kwaśniewski - Członek Zarządu


Urodził się (1953 r.) i mieszka w Miastku. Posiada wykształcenie pedagogiczne. Pracował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych (dawniej: Zespół Szkół Mechanicznych) w Miastku jako nauczyciel, zastępca kierownika a następnie kierownik Warsztatów Szkolnych. Obecnie (od 2004 r.) jest na emeryturze. Zainteresowania: piłka siatkowa, piłka nożna, teatr, turystyka.


 


Jerzy Lubieński -  Członek Zarządu
 


Piotr Zaborowski -  Członek ZarząduKompetencje i zadania

Zarząd Powiatu jest organem wykonawczym powiatu. Wykonuje uchwały Rady Powiatu i zadania powiatu określone przepisami prawa.

Do zadań Zarządu Powiatu należy w szczególności:
  1. Przygotowywanie projektów uchwał Rady,
  2. Wykonywanie uchwał Rady,
  3. Gospodarowanie mieniem powiatu,
  4. Wykonywanie budżetu powiatu,
  5. Zatrudnianie i zwalnianie kierowników jednostek organizacyjnych powiatu.

W realizacji zadań Zarządu Powiatu podlega wyłącznie Radzie Powiatu. Zarząd wykonuje zadania powiatu przy pomocy Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych powiatu, w tym Powiatowego Urzędu Pracy.

 


Wyszukaj w serwisie

Kalendarz Imprez


Wrzesień 2014
PnWtSrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Bytowie
77-100 Bytów
ul. Ks. dr. B. Domańskiego 2

tel. (59) 822 80 00
fax. (59) 822 80 01


e-mail: starostwo@powiatbytowski.pl

PEŁEN WYKAZ KONTAKTÓW

Dni i godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Galeria zdjęć

Zdjęcia z powiatu bytowskiego

Zdjęcia z powiatu bytowskiego

więcej