Zakończenie roku maturzystów

W piątek 29 kwietnia br. w szkołach powiatu bytowskiego odbyło się zakończenie roku dla uczniów klas maturalnych.

Festyn 3 majowy w Lipnicy

Z okazji 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w amfiteatrze nad jeziorem Głęboczek w Lipnicy, wójt gminy zorganizował dla mieszkańców okolicznościowy festyn. W jego ramach koncert dali laureaci VI Kaszubskiego Festiwalu Polskich i Światowych Przebojów, Lipnica 2016.
26 Bieg Orłów w Czarnej Dąbrówce

W dniu Święta Narodowego Trzeciego Maja w Czarnej Dąbrówce odbył się 26 Ogólnopolski Bieg Orłów. Starostwo Powiatowe jest jednym z jego sponsorów. W imprezie, na różnych dystansach, uczestniczyło ponad 300 osób. W biegu głównym, na dystansie 10 kilometrów wystartowało 171 biegaczy oraz 30 chodziarzy Nordic Walking.

Święto 3 Maja w Bytowie

W całym powiecie obchodzono Święto Narodowe 3 Maja. W Bytowie uroczystości rozpoczęły się od przemarszu pocztów sztandarowych oraz mieszkańców Bytowa z zamku do kościoła św. Katarzyny, gdzie odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny. W przemarszu oraz mszy licznie uczestniczyli mieszkańcy i turyści odwiedzający nasze okolice.
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

W południe 2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, na bytowskim rynku harcerze z Bytowskiego Szczepu ZHR „Strumień” rozdawali mieszkańcom Bytowa i turystom flagi oraz wiatraczki w narodowych barwach.więcej
Święto pracy

1 maja rzemieślnicy i pracownicy bytowskich firm obchodzili swoje święto. Z tej okazji w kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej odbyła się w uroczysta msza święta, pod przewodnictwem ks. proboszcza Krzysztofa Szarego, z parafii Św. Filipa Neri. więcej
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W czwartek, 28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Na starcie stanęła rekordowa liczba 16 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów z całego powiatu. Uczestniczyło w nim 54 uczniów z Lipnicy, Kołczygłów, Czarnej Dąbrówki, Niedarzyna, Borzytuchomia, Półczna, Pomyska Wielkiego, Bytowa, Parchowa, Świerzna i Dretynia.
Szkolenie obronne

W dniu 29 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bytowie zostało przeprowadzone szkolenie obronne dla przedstawicieli starostw i gmin powiatu bytowskiego i lęborskiego. Szkolenie skierowane było do osób odpowiedzialnych za aktualizowanie bazy sił i środków na potrzeby HNS (Host Nation Support).
Polonez na rynku

Po raz kolejny na bytowskim rynku maturzyści zatańczyli poloneza.
I Przegląd Mini Formacji Tanecznych

23 kwietnia 2016r. odbył się I Przegląd Mini Formacji Tanecznych w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury  w Miastku, którego  głównym celem było rozwijanie talentów oraz popularyzacja tańca jako formy ruchowej. W przeglądzie rywalizowały  zespoły w trzech kategoriach wiekowych.

wszystkie aktualności

Maj 2016

Jedonostki Organizacyjne

www.bytow.pup.pl

Nasza ankieta

Czy Policja w walce z przestępczością w Pana(i) okolicy jest?

bardzo skuteczna
raczej skuteczna
raczej nieskuteczna
bardzo nieskuteczna

Proszę powiedzieć, jak ocenia Pan(i) pracę policjantów pełniących służbę w okolicy Pana(i) miejsca zamieszkania (miejscowości, dzielnicy, osiedla)

dobrze
źle
trudno powiedzieć

Jak często widuje Pan(i) piesze lub zmotoryzowane patrole Policji w pobliżu swego miejsca zamieszkania

codziennie
co najmniej kilka razy w tygodniu
co najmniej raz w tygodniu
co najmniej raz w miesiącu
wcale
trudno powiedzieć

Czy czuje się Pan(i) bezpiecznie spacerując w swojej okolicy po zmroku?

bezpiecznie
niebezpiecznie
Głosuj

Czy Policja w walce z przestępczością w Pana(i) okolicy jest?

Czy czuje się Pan(i) bezpiecznie spacerując w swojej okolicy po zmroku?

Zobacz wyniki
  • Urząd Pracy
  • ZPORR
  • Związek Powiatów Polskich