styczeń

III Edycja Bytowskiego Biegu i Marszu "Rozgrzej serce z WOŚP"

III Edycja Bytowskiego Biegu i Marszu

W sobotę, 12 stycznia 2019 roku odbędzie się III Edycja Bytowskiego Biegu i Marszu "Rozgrzej serce z WOŚP". Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godzinie 10:50. Miasteczko zawodów zlokalizowane będzie na boiskach asfaltowych przy Kompleksie Basenowo- Rekreacyjnym „NIMFA” w Bytowie ul. Adama Mickiewicza 15, 77-100 Bytów. Biuro zawodów znajdować się będzie w budynku „Olimpijczyk”.

Trasa biegu to niepełne 5 km. Nie liczy się czas, liczy się udział! Wpisowe, które jest zależne od wieku (do 12 lat udział bezpłatny, do 18 r.ż. wpisowe wynosi 10zł, a pełnoletni płacą 30zł.) w całości zostanie wrzucone do puszek WOŚP i przekazane „na zakup sprzętu dla
specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Internetowe zapisy już wystartowały i dostępne są pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/3347.html

Atrakcją biegu będzie również losowanie pamiątkowych nagród. W zeszłym roku można było wylosować np. koszulkę „Bytów Miasto na Kaszubach”, polarowe kominy, wejściówki na bytowski basen, vouchery do Kina „Albatros”, filmy na DVD i płyty. Trzy najlepsze osoby w czterech kategoriach utrzymają zwycięskie statuetki, a na koniec imprezy będzie można wspólnie ogrzać się przy ognisku oraz zjeść ciepły posiłek.

Finał XXVII Edycji WOŚP w Bytowie odbędzie się 13 stycznia 2019 r. Koncerty, loteria fantowa oraz licytacja, która cieszą się największym powodzeniem odbędą się tego dnia w Bytowskim Centrum Kultury. Będzie można zakupić coś słodkiego i odpocząć w Kawiarence Orkiestrowej. Zaplanowano również przejażdżki konne dla dzieci na bytowskim rynku.

W tym roku „gramy dla dzieci małych i bez focha. Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.”

Styczeń 2019