kwiecień

Dni otwarte Funduszy Europejskich i Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 10 maja 2019 r. w godzinach 8:00 - 16:00.

MIEJSCE

KASZUBSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYTOWIE ul. PODZAMCZE 34

DATA

10 maja 2019 r. (piątek)

GODZINA

08:00-16:00

• Zwiedzanie inkubatora samemu lub z przewodnikiem.
    W czasie zwiedzania będzie możliwość poznania zarówno oferty Inkubatora, jak i szczegółowych zasad jego funkcjonowania. Pracownicy Inkubatora chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania oraz posłużą dobrą radą

08:00-16:00

• Konsultacje Biznesplan Osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą będą miały możliwość konsultacji
    w sprawie tworzenia dokumentu jakim jest biznesplan.

10:00-14:00

• Poradnictwo zawodowe dla absolwentów szkół gimnazjalnych i średnich. W ramach Pracowni Doradztwa Edukacyjnego i Zawodowego można będzie uzyskać porady, ukierunkowanie. Możliwość rozwiązania testów zawodowych
    i edukacyjnych.

08.00-15.30

• Udział w mini-quizie, o tematyce dotyczącej Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie. Kwestionariusz quizu będzie do pobrania w punkcie informacji przy recepcji.

15.30-16.00

• Losowanie i rozdanie nagród w ramach mini-quizu Na koniec Dnia Otwartego nastąpi ogłoszenie wyników zwycięzcy mini-quizu (na podstawie losowania) oraz wręczenie drobnych upominków.

10:00-14:00

• Poradnictwo w zakresie Pomorskiego Fundusz Pożyczkowego dla przedsiębiorców i osób, które planują wkrótce uruchomić własną działalność gospodarczą. Doradcy Funduszu pomogą Państwu dokonać prawidłowego wyboru najbardziej atrakcyjnej opcji finansowania firmy oraz dopełnić wszelkich formalności, by jak najszybciej skorzystać z atrakcyjnych pożyczek dedykowanych firmom w naszym regionie.

Udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2019 jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zaintersesowanych.

MIEJSCE

KASZUBSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYTOWIE ul. PODZAMCZE 34

DATA

10 maja 2019 r. (piątek)

GODZINA

08:00-16:00

• Zwiedzanie inkubatora samemu lub z przewodnikiem.

08:00-16:00

w sprawie tworzenia dokumentu jakim jest biznesplan.

i edukacyjnych.

08.00-15.30

15.30-16.00

• Losowanie i rozdanie nagród w ramach mini-quizu