wrzesień

BytOFFSky Festiwal

Stowarzyszenie Miłośników i Animatorów Kultury BAZUNY i Bytowskie Centrum Kultury organizują BytOFFSky Festiwal, który w tym roku odbędzie się w dniach 28-30 września 2017 r.

Czwartek 28.09.2017

Przedpołudnie edukacyjne

Warsztaty konstruowania lampionów inspirowanych twórczością Józefa Chełmowskiego – Francois Monnet & Monika Petryczenko – INSOLITE LIGHTS (Bytowskie Centrum Kultury)

„Dom duszy” warsztaty dla przedszkolaków – Ewa Łukasiewicz, Iwona Dróżdż – Teatr Szwalnia (Przedszkole nr 1)